Prodej a dovoz aut z Německa

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

DOVOZ OVĚŘENÝCH AUT Z NĚMECKA

Jsme osvědčeným dovozcem automobilů z Německa. Auta dovážíme výhradně od spolehlivých partnerů s ověřenou historií a protokoly TUV. Součástí prodeje je kompletní prohlídka a prověření automobilu vlastním servisem.

GARANCE NA PŮVOD

Všechny vozy jsou dováženy ve spolupráci s dlouhodobými obchodními partnery a prověřeny přes Německé TUV protokoly.

PROTOKOLY TUV

Ke většině automobilů z Německa zajišťujeme protokoly TUV (obdoba české STK).

KILOMETRY VE SMLOUVĚ

Ujeté kilometry vám rádi napíšeme do kupní smlouvy.

ODPOČET DPH

U vybraných vozů je odpočet DPH samozřejmostí.

ZÁRUKA NA VRÁCENÍ PENĚZ

V případě skrytého problému vám závadu odstraníme nebo vrátíme peníze.

HISTORIE AUTA

Většina automobilů vlastní protokoly TUV a servisní knížku.

Naše tipy: Jak vybrat auto?

Nákup ojetiny vyžaduje určité znalosti a triky. Zde je několik základních zkušeností, kterými se řídíme a které si možná ne každý může uvědomit.

1. Na co si dávat pozor při koupi auta z Německa?

Ne každý obchodník v Německu nabízí auta s kompletní historií vozu a s protokoly TUV. Naši dodavatelé toto dodržují. Německé vozy procházejí přísnější STK, servisují se ve značkových servisech, nemají replikované náhradní díly, jezdí zpravidla po dálnicích a na kvalitnější pohonné hmoty.

2. Rizika nákupu v autobazarech.

Je lepší koupit vůz takzvaně z první ruky a bez komplikací, než využít služeb pochybných překupů a dovozů v autobazarech. Autobazary zpravidla živý zbytečný personál, což logicky navyšuje cenu vozu.

3. Vybral jsem si auto sám. Pomůžete mi s dovozem?

Samozřejmě. Ke každému autu zajistíme převozní značky pro dobu nezbytnou k vyřízení potřebných náležitostí. Pokud si vyberete vůz v Německu, zajistíme přepravu vozu do  České republiky a vyřídíme potřebnou dokumentaci.

Proč právě auto z Německa?

Dobré auto není dnes jenom o značce, ale o tom, jak se k němu choval předchozí majitel, jak bylo servisováno a jestli jsou (či nejsou) provedeny všechny doporučené opravy. Díky našim prověřeným kontaktům víme na jaká auta se zaměřit.

Osobní konzultace

Samozřejmostí našich služeb je profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Neváhejte se ozvat s dotazem na dovoz konkrétního auta přímo pro Vás.

  • Pomůžeme vám zorientovat se na trhu s ojetými auty
  • Zajistíme financování vašeho nového auta
  • Vykoupíme vaše staré auto
KONTAKTUJTE NÁS

Spolehlivost a dlouhodobé vztahy

Naší prioritou je spokojený zákazník. Kromě důkladného vstupního servisu s klienty řešíme i pozáruční opravy a jsme schopni zajistit náhradní díly, pneu apod.